Vaillant AtmoTEC/TurboTEC Pro Kombi Özellikleri

Vaillant AtmoTEC/TurboTEC Pro Kombi Özellikleri; Ekonomik ve küçük tasarlanan, sıcak su miktarına göre değişim göstermeyen sabit sıcaklık, ayarlarını izleyebileceğiniz, bilgisayar ile iletişim sağlayabileceğiniz, Vaillant AtmoTEC/TurboTEC Pro Kombi Özellikleri ni öğrenmek isterseniz;

atmotec pro kombi özellikleri, turbotec pro kombi teknik özellikleri

*LCD monitörü ile ayarlanmış olan sıcaklık değerini görebilirsiniz,

*Basınç değeri düştüğü zaman ekranda görebilirsiniz,

*Üç kısımlı gövde kapağı ve amortisör mekanizmalı, tutmaçlı metalden ön kapak

*Elektronik su bar ayarı sensörü ile sistem basınçlarının daima kontrol edilmesi ile yüksek emniyet

*Akıllı eBUS sistemiyle iki taraflı data alışverişi sayesin de sorunsuz ve güvenli çalışma

*Kayar askı özelliği sayesin de montajı çok basittir

*Hidrobloğu sayesin de seri servis imkanı

*Sahip olduğu dıa sistemi sayesin de tesisat gidiş suyu sıcaklığını sınırlandırma olanağı

*%35-100 Kademe olmadan modülasyon

*Aquasensör ile seri ve sabit sıcaklıkta su olanağı

*Arıza kodları sayesin de kombiyle sistemin senkronlu çalışma niteliği

*Vrnetdıalog ile canlı servis olanağı

*Cihaz değişikliği esnasında basit montaj (tüm markalar için geçerlidir)

Vaillant markasına ait en sık tercih edilen kombilerinden olmaktadır. Genelde yeri sürüm cihazlar olduğundan tüketicilerinin gözdesi halindedir. Teknik olarak özelliklerini sizler için Vaillant Servisi olarak yukarıdaki yazımızda sunduk. Bu bilgilere ek olarak kolay kullanımı da her zaman tercih sebebi olmaktadır. Ekran panelinde yer alan kalorifer düğmesi ve sıcak su düğmesi ile kolay bir şekilde ayarlanabilir. İstenilen modda çalışma sağlayabilir. Panelde yer alan bar göstergesi sayesinde basınç değerini çok kolay gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca düşük basınç sorunlarında hata kodu vermesi sebebi ile de kolay bir şekilde uygulamayı yapabilirsiniz. Vaillant Atmotec-Turbotec Pro kombi arızalandığı zaman ekranda bu durum hata kodları ile belirmektedir. Bu hata kodlarının anlamlarına kataloğundan ya da kullanım kılavuzundan da bakabilirsiniz. Ayrıca ekran panelinde arıza durumlarında resetlemenize yardımcı olacak kolay kullanılabilir reset tuşu da bulunmaktadır.

Vaillant AtmoTEC/TurboTEC Pro Kombi Özellikleri ; Vaillant kombi almak isterseniz sizlere tavsiye edebileceğimiz bir model olmaktadır. Bu tip kombiler genelde orta büyüklükte ya da küçük dairelerde kullanılabilir. Kullanımı kolaydır ve montaj uygulaması da basittir. Uzman servis müdahalesi gerektiği sürece ve bakımlarının ihmal edilmediği sürece sorun ya da sıkıntı yaşamazsınız. Bu konudaki ayrıntılı bilgileri almak ya da cihaz sorunu ile alakalı yardımlar almak adına Vaillant Servisi telefonunu arayabilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir