Vaillant auroTHERM VFK 135 D

Vaillant auroTHERM VFK 135 D Güneş Kollektörleri Sistemleri

Vaillant merkez kalitesi ile üretilen en iyi şekillendirilmiş ve temper camlı düz kollektör çeşitleri iki yıl garantilidir.

auroTHERM VFK 135 D, vaillant gunes kollektorleriTeknik Nitelikleri

* 37 kilogram ağırlığındadır. Kolay taşınabilir ve uygulaması sağlanabilir.

* Çatısı eğik ve düz olan yerlere monte edilebilir. Günümüze bakacak olursak zaten çatılar genelde bu özelliğe uygun olmaktadır. Bu bakımdan da kullanımı hemen hemen her binada sağlanabilir.

* Ölçüleri 1233x2033x80 mm’dir. Çok yer kaplamaz ve görüntü kirliliği yaratmaz.

* Lazer kaynaklı alüminyum ve bakır absorberdir.

* Absorber hacim büyüklüğü 1,35 l’dir.

* Mineral yüz izolasyonu 40 mm’dir.

Vaillant Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize bugün sayfamızda Vaillant auroTHERM VFK 135 D kollektör sistemi konusundaki bilgileri özelliklerine bağlı olarak sunmuş bulunuyoruz. Sistem konusunda satışımız söz konusu olmasa da amacımız sizleri hem bilgilendirmek hem de her konuda yardımcı olmak olduğundan bugün bu sayfamızı oluşturduk. Teknik açıdan özellikler konusunda anlamadığınız bölümler olur ise ya da sorularınız var ise Vaillant Servis numarasını çevirerek ekibimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Sizlere bu anlamda ve her konuda yardımcı olabilecek bilgileri sunmak ve gereken yardımları sağlamak her zaman için amacımızdır. Bu sebeple de günün her saatinde huzurlarınızda bulunuyoruz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir