Vaillant Elektronik Kart

Vaillant Elektronik Kart

Vaillant kombilerde en önemli parçasıdır elektronik kart. Kombi içindeki parçalara mikro işlemci yardımı ile yöneten sensörler den aldığı değerler ile kullanıcının ayarlarını mukayese ederek kombideki fan, pompa, gaz grubu, üç yollu vana gibi parçaları çalışması ve durması gerektiği zamanları belirleyerek kombinin çalışmasını sağlayan ve yine mikro işlemci yardımı ile çalışmayan parçayı kombideki arızayı ışıkları ile veya dijital ekranda gösterdiği kodlarla bildirip gerektiğinde kombiyi bloke eden parçadır. Maliyet olarak diğer parçalara göre daha pahalıdır. Vaillant Servisi kart tamiri konusunda uzun çalışmalar sonucu kart tamiri işlemini atölyelerimizde yaparak kullanıcılara büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

Vaillant Elektronik Kart en önemli parçaların başında gelir. Vaillant kombi kullanan tüketicilerin yaşamak istemediği sorunların başında elektronik kart arızası gelmektedir. Elektronik kart arızasında genelde tamir işlemi de değişim işlemi de gerekmektedir. Vaillant Kombi Servisi olarak bizler bu anlamda işlemin gidişatını genelde tüketicilerimize bırakmaktayız. Onları arıza durumu hakkında elbette ki bilgilendirmekteyiz. Yani tamir yapılabilir ise önce tamiri yapılabilir gibi bilgi sunmaktayız. Kullanıcılarımız ille de değişimi istiyorsa da isteğine uyarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Vaillant kombilerde elektronik kart diye tabi edilen ve Vaillant kombinin beyni olarak görev alan ana kartında sorun olduğu zaman genelde hiçbir konumda cihazın çalışması beklenilemez ki öyle de olur. Bazen ekrana hiç elektrik gelmez bazen de elektrik olsa dahi cihazda çalışma durumu söz konusu olmaz. Vaillant Servisi telefonunu arayarak bu konudaki yardımları alabilirsiniz.

Sizlere dilerseniz Vaillant Elektronik Kart ın arızalanma sebepleri hakkındaki bilgileri de sunalım. Kartın arıza yapmasının en temel nedeni voltaj sorunu olmaktadır. Voltajların aniden düşmesi ve yükselmesi gibi durumlarda kart yanmaktadır. Bir de kart eskidiği zaman yine sorun yaratabilmektedir. Her iki durumda da tamir ya da değişim işlemi gerekebilir. Kombinin temel parçası olan elektronik kart sorunlarında sizlere her zaman uzman ekibimizle yardımcı olacağız. 


admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir