Vaillant Fan Tamiri

Vaillant Fan Tamiri

Kombilerde genelde ses yapıyor şikayeti ve baca arızası veriyor şikayetlerinde görülen Fan arızaları için yeni Fan ile değişime gerek kalmadan tamir ediyoruz. Oldukça pahalı bu parçaların tamiri yenisinin yarı fiyatına geldiği ve yenisi gibi bir sene parça ve işçilik garantisi olması müşterilerimizin neredeyse tamamı Fanın tamir edilmesini istiyor. Vaillant Servisi olarak konusunda uzman bobinaj ekibimizle aynı gün Fan arızanızı tamir edip en kısa sürede en uygun fiyatla probleminizi gideriyoruz.

Fan Tamiri

Vaillant kombi kullanıcıları fan arızalarını kendi tespit edemez. Fan arızasında genelde karşımıza kombinin ses yapması gibi sorunlar çıkar. Bizler Vaillant Kombi Servisi olarak ses yapma problemlerinde gittiğimiz hemen her adreste Vaillant kombilerde fan arızası ile karşılaşmış bulunuyoruz. Fan arızasında genelde rulmanlar dağılmaktadır. Bu durumda Vaillant Fan Tamiri yapılabilmektedir. Tabi parçanın yine de teste alınması gerekmektedir. Ya da uzman servis ekibi tarafından parça kontrol edilmeli tamir durumu konusunda tüketici bilgilendirilmelidir. Vaillant kombide fan arızası bir de sıcak su sorunlarında karşımıza çıkabilir. Fan hermetik ve yoğuşmalı tip Vaillant kombilerde hava akışını sağlamaya yardımcı olur. Yani parça dışarıdan temiz havayı alır atık gazı da yanma sonrasında dışarı gönderir. Bu bakımdan da önemi büyük parçalardandır. Vaillant kombide fan onarımı ya da Vaillant kombide fan revizyonu olarak da adlandırabileceğimiz uygulama firmamız tarafından yapılır ise sizlere 1 yıl kadar da garanti sunulur.

O sunulan 1 yıl içerisinde parça yeniden arızalanır ise ya da bizlerden kaynaklı farklı sorunlarla karşı karşıya kalır iseniz işlemlerimizde sizlerden servis ve işçilik bedeli de almadan uygulama ne ise sağlarız. Vaillant kombide fan sorunu yaşarsanız tamir uygulaması yapılabileceğini düşünmeli bu düşünce ile de bizleri yani Vaillant Servisi telefonunu arayabilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir