Vaillant Güneş Enerji Sistemleri

Vailant Güneş Enerji Sistemleri

Vaillant Güneş Enerji Sistemleri güneşten aldığı enerji ile evlerimizde ve iş erimizde günlük kullandığımız sıcak su ihtiyacımızı karşılamak kullandığımız cihazlardır. Bu ürünler bize ciddi derecede yakıt tasarrufu sağladığı için günümüzde çok tercih edilmektedir.

auroSTEP VSL S 150 / 250

Vaillant Güneş Enerji Sistemleri 2 model bulunmaktadır. Tek kolektörlü ve çift kolektörlü. Tek kolektörlü modelde 150 litrelik boyler ile satışa sunulmuş olup çift kolektörlü model 250 litre boyler ile satışı yapılmaktadır. Tercih etmek istediğinizde Vaillant Servis ile görüşme sağlamanız gerekmektedir. Özellikle de kırsal kesimde tercih edilen fakat günümüzde de kullanım alanı yoğun olmasa da bulunan Güneş Enerji sistemi kullanıcıların yeni gözdesi durumundadır. Bizler de firma olarak özellikle de sıcak su ihtiyacını çok ucuza sağlayabileceğiniz bu sistemi her zaman için tercih edebilirsiniz.

auroSTEP VSL S 150 / 250 Teknik Özellikleri

DrainBack özelliği sayesinde imbisat tankı ve basınç emniyet elemanlarına gerek kalmaz.
Tek ünite içerisinde bulunan solar pompa, boyler ve elektronik sistem sayesinde ergonomik kullanım sağlar.
Devreye alma öncesinde sisteme su basma ihtyacına gerek kalmadan DrainBack sistemi ile kollektörlerde aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği
Tüm çatı özelliklerine göre kurul setleri ile kolay kurulum
Çalışırken pompa devrini otomatik olarak ayarlar ve enerji tasarrufu sağlar.
Çok uygun maliyetle yüksek verimli solar sistemi
Almanyada 2005 yılının en tasarım ödüllü sistemi

Vaillant Güneş Enerji Sistemleri hakkındaki bilgileri sayfamızda bilinçlenmeniz adına sunduk. Bu konuda tercih sizlere kalmıştır. Fakat bizler Vaillant Servisi olarak özellikle de sıcak su kullanımında önemi büyük olan bu cihazların kullanılması tavsiye edebilmekteyiz. Güneş enerji sistemi konusunda sunduğumuz bilgiler dışında sorularınız var ise yardım amacı ile her zaman için Vaillant Servisi telefonunu arayabilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir