Vaillant Klima Servisi

Günlük hayatta özellikle yaz ayların da sıklıkla ihtiyaç duyulan cihazlardan biri olan Vaillant klimalarınız için en iyi teknik servis hizmetini sunmaktayız. Protfesyonel ekibimiz ile kurduğumuz dev hizmet ağımızdan istediğiniz her an da yararlanabilmek için size sadece bir adım öte de durmaktayız. Hizmette kaliteyi siz değerli tüketicilerine yaşatan bir Vaillant Klima Servisi olarak Türkiye genelin de klimalarınız için bize ulaşabilirsiniz. Uzman çağrı merkezi arkadaşlarımız ile problemlerinizi çözümlemek üzere hizmete hazır bir şekilde bekliyoruz.

İlk aldığınız gün ki gibi performans vermeyen, sıcak veya soğuk hava üflemeyen, su akıtan ve bunlara benzer çeşitli arızalar çıkaran Vaillant klimalarınızı servisimize güvenle teslim edebilirsiniz. Hizmette ki farkı yaşamak size sadece bir telefon mesafesi uzaklığın da kalmaktadır.

vaillant klima servis, klima tamircisi

Neden Vaillant Klima Servisi?

Çünkü Vaillant Servisi, önce müşteri daha sonrasın da müşteri memnuniyeti amaçlı çalışarak, problemleri çözüme ulaştırmaktadır. Sizlerin güvenliğini göz önünde bulundurarak profesyonel hizmetlerini sürdüren firmamızın her bir çalışanı alanın da hem eğitimlerini tamamlamış hem de deneyim sahibi olmuş bilgili kişilerdir. Vaillant Klima Servisi olarak siz değerli Vaillant tüketicilerimizin, Vaillant klimalarına kendi cihazımız gibi davranıyor, arızalarını profesyonellik ile çözüme ulaştırıyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmet için Vaillant Klima Servisi olarak günün her anında sizlerle olduğumuzu unutmayınız. Ekonomik, kaliteli, pratik ve uzman hizmet için sizleri bekliyoruz. Vaillant Servisi telefonunu her daim yaşanılan sorunlarda arayarak destek ve yardımları alabilirsiniz.

Vaillant Klima Modelleri

Mono İnverter Pluss Split Klima: Hem iç ünite hem de dış üniteden oluşan ve yüzde otuz beşe kadar tasarruf sağlayan klima çeşididir. Yüksek performanslı, soğutucu akışkanı, az enerji tüketimi, sessiz çalışması, kaliteli filtreleme sistemi mevcuttur.

Mono Split Klima: İç ve dış üniteden oluşan, A sınıfı enerji harcayan, çevreye zarar vermeyen, R 410A gazı ile çalışan klima tipidir.

Multi İnverter Pluss Split Klima: Dış üniteyle birden fazla yerin klimatizasyonunu sağlamaktadır. Yüz de otuz beş kadar eenrji tasarrufu sağlamaktadır. Performansı oldukça yüksek olduğu gibi, sessiz çalışma sistemleri mevcut olduğundan kullanıcısını rahatsız etmezler. Filtreleme sistemi kusursuzdur ve enerjiden tasarruf sağlar.

Multi İnverter Split Klima: Tek dış üniteyle bir kaç yerin klimatizasyonunu sağlamak için üretilmiştir. Oldukça yüksek tasarruf sağlamaktadır. R 410A soğutucu akışkanı mevcuttur. Filtreleme sistemi çok iyi olduğundan kullanıcısına konforu yaşatmaktadır.

Multi Split Klima: Sadece dış üniteyle birden çok yerin klima ihtiyacını karşılamaktadır. Dış ünite montajının sorun çıktığı yerler de Multi Split Klima oldukça iyi bir çözümdür.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir