Vaillant Klima Isıtma Yapmıyor

Vaillant klimanız neden ısıtma yapmaz.

a ) Vaillant klimanızın kompresörü arızalı olabilir.

b )  Klimanızın gazı eksik veya fazla olabilir .

c ) İç ünite kartı, dış ünite kartı, sensörü, dış ve iç ünitelerde bulunan fan, fan kondanstörü , kumandası ve sinyal kablosu arızalı olabilir.

d ) İç ve dış ünitenin peteği veya filtreleri kirli olabilir.

e ) Boru hattında ezik veya kırık olabilir.

f ) Dış ortam sıcaklığı klimanızın çalışma değerinden daha soğuk olduğu için.

g ) Kumanda üzerinden yanlış ayar yapılmış olabilir.

Yukarıda sizlere sunulan bilgiler Vaillant Servisi uzman teknisyenler tarafından tespit edilmiş olan bilgilerdir. Bizler bu anlamda sizlere her zaman her bir sorununuzda olduğu gibi bu sorununuzda da işin uzmanı ile yardımcı olmaya çalışmaktayız. Amacımız her zaman sorun yaşayan tüketicilerimizin yanında bulunabilmektir. Bu bakımdan da Vaillant klima ısıtmıyor arızasında her daim seçimleriniz bizleri aramaktan yana olabilir. Vaillant Servisi telefonunu aradığınız zaman bilgili çağrı merkezi personellerimiz sizleri karşılayacak ve sorununuzu dinleyerek sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır.

Vaillant klimanın ısıtmaması gibi önemli arızasını bizler birçok etmene bağlı kılabilmekteyiz. Zaten bu tür arıza durumlarında görülmeden de arızanın akıbıyeti konusunda net bilgiler veremeyiz. Her zaman arıza durumları yerinde görülüp tespit edilir ise daha sağlıklı çözümler sağlanabilir ve sonuçlar yaratılabilir. Bizler de bu anlamda sizlere yardımcı olabilmek uğruna 7/24 çalışan bir firma olduğumuz belirtmek isteriz. Dün olduğu gibi bugün de yine yaşanılan Vaillant klima arızasında yerimiz yanınız olacaktır. Bu nedenle de Vaillant klimanın ısıtma yapmaması ve sizleri kış aylarında zor durumda bırakması gibi arıza durumunda yardımları bizlerden alabilmek amacı ile her daim çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir