Vaillant Klima Su Damlatıyor

Vaillant klima dış ünitede gider borusundan su damlatması gayet normal bir durumdur. İç ünitede oluşan nem bir gider borusu sayesinde klima bakır boruları ile dışarı çıkar ve oradan bir gidere bağlanır veya uygun bir yere bırakılır bu bir arıza değildir. Eğer uygun bir yere veya gidere monte edilmediyse  montajı için Vaillant Servisi numarasını arayarak bunun için servis talebinde bulunabilirsiniz. Vaillant Klima Su Damlatıyor konusu ile alakalı bilgileri sizlere vakit kaybetmeden hemen sunalım.

Vaillant Klima Su Damlatıyor ve bu akıntı iç üniteden oluyor ise cihazın ya yanlış monte edilmesinden yada gider borusunun tıkanmasından kaynaklanıyor olabilir bu durumdan ilk önce gider borusunun ucu ve katlanmış olmaması kontrol edilir. Eğer gider borusunun ucu tıkalı ise açılır katlanmış ise düzeltilir her hangi bir problem yok ise gözle görülen Vaillant klima doğru monte edilmemiş olabilir. Bu durumda Vaillant Servisi‘nden destek alabilirsiniz.

Bizler firma olarak her zaman çalışmalarımızda uzmanlığımızı konuşturacak sonuçları çıkarmaya çalıştık. Bu nedenle de sizlerden gelen telefonlar sonrasında direk olarak uzman ekibimizi adreslerinize yönlendirerek sizlere sorunlarınız konusunda yardımları sunuyoruz. Bizler bu düşünce ile her zaman sizlere yardımcı oluyoruz. Vaillant Klima Su Damlatıyor sorunu eğer dış ünitede ise sorun yoktur diyebiliriz. Çünkü iç ünitede meydana gelen buharlaşma sebebi ile dış üniteye uzanan hortumdan su akıntısı sorunu görülebilir. Bu sorundan çok normal bir durum olarak kabul edilir.

Yalnız iç ünitede su akıntısı sorunu var ise işte bu durumda sorun vardır. Sorunun yaşanılma sebepleri konusundaki bilgileri de sizler için sayfamızdaki metinde sunmuş bulunmaktayız. Yukarıdaki yazımızda bu sorunla alakalı bilgiler yer almaktadır. Vaillant klima su akıtıyor ise bu sorunu dert etmek yerine çözüm odaklı firmamıza ulaşabilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir