Eski Vaillant Kombinin Değiştirilmesi

Yeni Kombi Alımında Neler Gerekir? Eski Vaillant Kombinin Değiştirilmesi ; Kombi kullanımının yaygınlaşmış olduğu dönemlerde kombinin kullanım üresinin artık geçtiğini fark eden kullanıcılar yeni kombi alımında bulunmak isterler ve Vaillant kombi değişimi yaparlar. Bizler yıllardır uzman servis ekiplerimiz ile kombi konusunda sizlere eksiksiz destek vererek yaşamış olduğunuz her türlü sorunları çözümlemek amacıyla yanınızda bulunmaktayız. Vaillant Servisi olarak aslında hiçbir kullanıcıya bizler kombinin kullanım ömrü şu kadardır dememekteyiz. Kombilerin kullanım ömürleri ortalama 14-15 yıl olarak kesinleşmiş olsa da aslında bizlere göre bu durum kullanıcının tamamen kombisiyle olan ilişkisine bağlıdır. Yani sizler cihazınızın yıllık bakım işlemlerini aksatmadığınız zaman zaten kombinin ömrünü uzatarak sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat ne yazık ki bu durum söz konusu dahi olmadığında kullanıcılar kombilerini kısa vadede kullanıp yeni kombi değişimi için araştırma yapmaktadırlar.

kombi-degisimi-nasil-olmali

Eski Vaillant Kombinin Değiştirilmesi konusunda öncelikle kullanıcılara belirtmek isteriz ki kombi değişimi muhakkak uzman kişiler tarafından ve güvenilir olan firmalara yapılmalıdır. Bizler firma olarak 21 yılı aşkın süredir tüm kombi kullanıcılarımıza uzman kadromuz tarafından en doğru seçimlerini yapmalarını sağlamaktayız. Kullanıcılar tarafından hangi kombinin kendilerine daha iyi randıman sağlayacağını ya da hangi kombinin bütçelerine göre olup olmadığı konusunda kendilerine eksiksiz bilgi vermekteyiz. Kullanıcılar Vaillant kombi değişim işlemi sırasında eski kombilerini söktürdüklerinde yani demontaj yaptırdıklarında yeni alınan kombinin ise İgdaş tarafından onay belgesinin alınması ve müşterilere bırakılması gerekmektedir. Ardından ise montajı bitmiş olan kombinin servisi tarafından müşteri aranır ve ekipler cihazın bulunduğu adrese giderler. Gidilen adreste öncelikle kullanıcı tarafından İgdaş onay belgesinin alınıp alınmadığı kontrol edilir. Daha sonra onay belgesininin olduğu görüldüğü andan itibaren cihazı çalıştırarak garanti işlemi onaylanmaktadır. Onay belgesi olmayan kombinin açılım işlemi yetkili firmalar tarafından yapılamaz. Ancak belgeyi kullanıcı İgdaş tarafından alarak cihazın açılım işlemini gerçekleştirebilir. Onay belgesi olmayan cihazların garantisi olmayarak garanti dışı kapsamasına girmektedir.

Eski Vaillant Kombinin Değiştirilmesi ; Yıllar öncesinden sizlere günümüzde sağladığı avantajlar ile her halükarda desteklerini esirgemeyen firmamız bugünde ihtiyaç duyduğunuz ve her merak ettiğiniz konu hakkında sizlere eksiksiz ve güvenilir servis desteği sağlamaya devam etmektedir. Konuyla alakalı olarak her türlü sorunun cevabını 444 1 837 nolu numaramızdan bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Vaillant Servisi numarasını aradığınız zaman ekibimizden bu konudaki bilgileri alırken sorularınızı da sorabilirsiniz.

admin Yazar