Vaillant Kombiye Reset Nasıl Atılır

Vaillant Kombiye Reset Nasıl Atılır

Vaillant kombi arızaya geçtiği zaman reset atma işlemi yani arızadan çıkarma nasıl yapılır. Aşağıdaki resimlere bakarak kendi Vaillant kombi modelinize göre reset atmak için hangi tuşu kullanacağınız göre bilirsiniz.

Vuw Pro Kombiyi Resetleme

Vaillant vuw pro modelinde alttaki resimde görülen kırmızı düğmeye 2 saniye basılı tutarak reset atabilirsiniz. İlk reset attığınızda Kombiniz düzelmez ise bu işlemi üç kere tekrarlayın sorunun devam etmesi durumunda Vaillant Servisi‘ni arayarak servis taleb ediniz.

Vuw Plus Kombiyi Resetleme

Vaillant vuw plus kombilerde de reset düğmesi aşaki resimden bakabilirsiniz. Resimde gösterilen düğmeye 2 saniye basılı tutarak Vaillant Kombinize reset atabilirsiniz. Kombiniz düzelmez ise bu işlemi üç kere tekrarlayın sorunun devam etmesi durumunda Vaillant Servisi’ni arayarak servis taleb ediniz.

Vaillant Eurobig Kombiyi Resetleme

Vaillant eurobig modelin de ise yine vuw plus modeli gibi panelde bulunan tuştan sol üstteki üstünde alevin üstünde çarpı işareti olan fotoğrafta da gösterilen tuşa 2 saniye basarak kombiye reset atabilirsiniz. Reset atılınca cihaz tekrar arızadan çıkıp çalışmaya başlar çalışmaya başladıktan bir süre sonra tekrar arızaya geçiyor ise bu işlemi üç kere deneyin sorunun devamı halinde Vaillant Servisi arayınız. Vaillant Kombiye Reset Nasıl Atılır konusundaki bilgileri sunmaya devam edelim.

Vaillant Vck Kombiyi Resetleme

Vaillant vck modeli için reset diğer modellerden biraz daha farklıdır. Vck modelinde bulunan yaz ve kış ayarı konum düğmesini (sağ en alttaki düğme resimde görülen) en sağ konuma alıp 2 saniye bekleterek reset atabilirsiniz. 

Düğme orada sabit durmaz kendisini geri atar. Yine diğer modellerde olduğu gibi 3 reset denemsinden sonra cihaz arızadan çıkıp düzelmez ise Vaillant Servisi arayınız.

 Vaillant Reset Atma Videosu 

Vaillant Kombiye Reset Nasıl Atılır konusunda sunulan bilgilerden yola çıkarak uygulamayı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yardım almak adına da Vaillant Kombi Servisi’ni arayabilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir