Vaillant Sıcak Su Arızası

Kombilerde en çok rastlanan arıza Vaillant Sıcak Su Arızası dır. Vaillant kombiler de bir çok neden olabilir sıcak su vermemesinin. Çünkü Kombide bir çok parça çalışmadığı zaman kombi sıcak su vermez. Mesela fan çalışmazsa veya pompa çalışmazsa sıcak su alamazsınız. Kalorifer konumuyla sıcak su konumunun ortak kullandığı parçalar ve Vaillant kombide sadece sıcak su için çalışan parçalar vardır arızada ilk kontrol edeceğimiz şey sıcak  su vermeyen cihazın kalorifer konumunda çalışıyor eğer kalorifer konumunda çalışıyor ise işimiz biraz daha kolaylaşır demek ki ortak kullanılan pompa,fan,gaz grubu gibi parçalar sağlam. Tabi her zaman için sorun yok da denilemez. Yerinde görülmesi gerekmektedir.

Vaillant sıcak su sorununun açıklamalı videosunu izleyerek de neden sıcak su sorunu yaşadığınız konusunda bilgiler alabilirsiniz.

Daha sonra cihazın verdiği arıza var mı o kontrol edilir ekranda veya ışıklarda arıza işareti varmı var ise Vaillant Arızaları Bölümünde veren arıza koduyla kontrol edebilirsiniz. Her hangi bir arıza kodu vermiyor ise Vaillant Kombi sıcak suyu devresini çalıştıran parçalarda sorun var demektir. vuw – eurobig cihazlarda genelde tribün dediğimiz parçada arıza olur vcw ve vck cihazlarda da üç yollu vana içinde bulunan membran conta da delik veya özelliğini kaybetme gibi problemler görülür.  Birde yeterli sıcaklığı alamama problemi var bu sorunlarda üç yollu vana ve plaka eşanjörden kaynaklanıyor olabilir.Bu bahsettiklerimiz parçalar en çok görülenler dir daha net teşhis için Vaillant Servisi arayarak servis talebinde bulununuz. Tekniker ve teknisyen arkadaşlarımız en kısa sürede size çözüm sunup sıcak konforunu eski haline getireceklerdir. Bizler bu gibi durumlarda her zaman için kalıcı sonuçlarımızla bilindiğimiz için bizleri güvenle arayabilirsiniz. Vaillant Sıcak Su Arızası uzman ekibimiz tarafından kısa sürede çözümlenecektir.

vuw sıcak su tribünü Vaillant eşanjör

 Her zaman için elinden gelen yardımları sizler için sunmaya hazır bulunan Vaillant Servis ekipleri bugün de teknik açıdan sizleri mutlu edebilmek adına ne gerekirse yapacak sizleri sıcak su sorunundan kurtaracaktır. Vaillant Sıcak Su Arızası konusunda sormak istedikleriniz için de çağrı merkezi ekibimizle görüşebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki kombide bulunan hemen hemen tüm parçaların görevi sıcak su sağlamaktır. Ve bu parçalardan birinde bile oluşan sorun sizleri kombiden sıcak su almada engeller. Bu duruma çözüm bulmak adına da firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir